kerken

De Olijfboom is niet aan een kerk verbonden. We willen als Evangelische basisschool graag de verbindende factor zijn tussen de diverse kerken in Deventer en willen dan ook graag in contact blijven met de verschillende kerken en gemeentes in Deventer en omstreken.

De volgende personen zijn contactpersonen in hun gemeente voor de stichting Evangelisch Onderwijs voor Deventer en omgeving.Deze lijst is nog niet compleet. Staat uw gemeente er nog niet bij, laat dit dat weten via renate.de.jong@ebsdeolijfboom.nl

contactpersonen voor: Rafaƫl Gemeente De Bazuin Deventer
Mark en Stefanie Brinkman – mark.brinkman@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Filadelfia gemeente Deventer (Oase)
Elly Wehrmeijer – elly.wehrmeyer@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Samenwerkingsgemeente van de 3 Gereformeerde Kerken Deventer
Emma Zijlstra – emma.zijlstra@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Pinkstergemeente De Banier Deventer
Katerina Banjo – katerina.banjo@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Volle evangelie gemeente Maranatha Deventer
Annelies van Heerdt – annelies.van.heerdt@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Rehoboth Gemeente Deventer
Jao Lokombo – jao.lokombo@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Vrije Baptisten Gemeente Deventer
Ton Eversdijk – ton.eversdijk@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Baptisten Gemeente (Unie) Deventer
Simone Doeven – simone.doeven@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Emmanuel Gemeente Deventer
Jessica Oosterhuis – jessica.oosterhuis@ebsdeolijfboom.nl

contactpersoon voor: Kerkgenootschap der Zevende Dags Adventisten
iets voor jou?

contactpersoon voor: Leger des Heils
iets voor jou?

contactpersoon voor: Berea Gemeente Zutphen
iets voor jou?

contactpersoon voor: Vrije Evangelisatie Zwolle
Anjo Doornbos – anjo.doornbos@ebsdeolijfboom.nl